Naše unikátní vlastnosti

Každý krok šetří Vaše tělo

Naše nohy musí každý den něco vydržet, a pokud nemají nohy ten nejvyšší možný komfort, projeví se to postupem času na celém těle. Právě ara je bota, která svými mnohačetnými funkcemi pečuje o to, aby zůstaly nohy i po dlouhém chození v pohodlí. Tyto funkce například tlumí nárazy chodidla, šetří svaly, klouby a kosti. Další funkce se starají o prodyšnost a optimální klima nohy.

U všech modelů platí, že komfort při chůzi se kloubí s módním designem.

  

vymenitelna-stelka  

Vyměnitelná stélka

Boty s vyměnitelnou stélkou jsou optimálním řešením pro každého, kdo musí používat svou vlastní vložku: stačí vyměnit a je hotovo!

lehke-jako-pirko  

Lehké jako pírko

Lehké boty uleví vaším nohám. Pro ty, kteří jsou často na cestách, tento rozdíl značně pocítí. Chodidla méně bolí a nohy nejsou tak rychle unavené.

gelovy-polstarek  

Gelový polštářek

Gelový polštářek se nachází v zadní části stélky tak, aby došlap byl měkčí a při chůzi ulevil vaší patě. Gelový polštářek se vrací díky jeho paměti do prapůvodní formy.

komfortni-flexibilni-stelky   Komfortní a flexibilní stélky

Optimální prodyšnost při chůzi a vysoká flexibilita těchto bot vám přinese lehčí chůzi během dne.
komfortni-strec  

Komfortní streč

Základem je skvěle zpracovaný strečový materiál, který se perfektně přizpůsobí formě nohy a vytváří příjemný pocit v kloubních prostorech (haluxy).

sirka-lytek  

Šířka lýtka od S po XXL

V našich kozačkách ze strečových materiálů je navíc všitý elastický komponent, který napomáhá ještě lepšímu komfortu při chůzi.

goretex2  

GORE-TEX

Kouzlo Gore-texu spočívá v nepropustnosti vody, prodyšnosti materiálu a odolné Gore-tex membráně, která byla vyvinuta tak, aby garantovala suché nohy při jakémkoliv počasí. Takže i při extrémních podmínkách je tím vaše noha optimálně chráněna. Podívejte se na sortiment ara s GORE-TEX.